Plussade igår
Hej 19årig tjej här som har ett fast förhållande med min sambo sedan 2,5 år tillbaka. Igår plussade vi och vi är överlyckliga!!
Alla tankarna snurrar. Man är glad, skärrad och lite rädd.
Åh, STORT GRATTIS på er!! Det är helt normalt att vara; glad, lycklig, sorgsen, rädd, skärrad, helt underbart salig också!! Man går igenom hela känsloregistret, först en gång. Så tror man det är över…. sen går man igenom det igen… och igen!!
Åh, hoppas det går bra för er!
Kram
Många Goa Kramar
Annisangel
Ja det är nog så, först trodde jag inte på det så jag tog ett test till sen insåg jag fakta och gick och väckte min sambo och det första han sa var "måste vi förlova oss nu?" hehe :)
Han tog det bra och jag vet att vi kommer stötta varandra genom allt så det känns jätte bra. Vi är båda sprudlande lyckliga!
Grattis! :)
Stort Grattis! =)
Ha en bra dag! // Pernilla
Grattis!
.: Dance like there is no tomorrow :.
[Lyssna på någon av mina låtar -
”Jag är en liten bajskorv” på Spotify]
Stort grattis!!! :)

grattis!
Grattis! :D
Grattis!
Grattis!
// Ge mig sinnesro att acceptera det jag inte kan förändra, mod att förändra det jag kan och förstånd att inse skillnaden.//

Grattis! Ni har en underbar tid framför er! Lycka till!
Med Vänliga hälsningar
Myra Dessjack Medarbetare på Reptiler
Åh grattis! Vad roligt!
Har nu bokat tid hos BM fick tid till den 14 juni. Är redan super nervös.
ÅH Grattiiiis Anna! Bara råkade snubbla in här på sajten! Så himla roligt för er! :D
Sajtvärd för Australian Shepherd.ifokus!
Tack Hanna, det är så spännande :D